ОДА погодила будівництво спортивного майданчика в Золотоноші

Будівництво ще трьох мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту погодили в області. Візьмуться за їхнє будівництво у Золотоноші, Єрках та Кам’янці. За інформацією прес-служби Черкаської ОДА, відповідне рішення ухвалила комісія з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту під головуванням першого заступника очільника області Бориса Лебедцова.

Нашій області з держбюджету на будівництво мультифункціональних майданчиків, відповідно до постанови КМУ № 571 від липня цього року, розподілили 5,7 млн грн субвенції. Свої 50% фінансування проекту будівництва мають передбачити з місцевих бюджетів. У середньому вартість одного мультифункціонального майданчика сягає 1,2-1,5 млн грн.

– Розвиваючи спортивну інфраструктуру, ми інвестуємо у майбутнє наших дітей, їхнє здоров’я, – каже перший заступник. – Тож зараз маємо оперативно відібрати тих, хто готовий у співфінансуванні з держбюджету будувати у себе мультифункціональний спортивний майданчик. Наразі ми вже відібрали сім охочих. Розглядаємо ще декілька варіантів. Спільно з профільним управлінням продовжуємо плідно працювати у цьому напрямку, аби до кінця року освоїти таку «спортивну»  субвенцію .

Мультифункціональний спортивний майданчик має вигляд площинної споруди з поліуретановим покриттям, із нанесенням різнокольорової розмітки. Він відповідно обладнаний для різних ігрових видів спорту. Кожна громада чи місто самостійно обирає ігрові види спорту, які найбільше культивуються серед її мешканців: баскетбол, футбол, гандбол, волейбол та інші.