«Азот», поліція, залізниця та інші. У Черкасах розширили перелік осіб, які можуть їздити громадським транспортом

Черкаський міський виконавчий комітет розширив перелік осіб, яких може перевозити громадський транспорт в період карантину.

Відповідне рішення було ухвалене щойно.

Порядок денний засідання та проект рішення на сайті міської ради відсутні.

Як пояснила cknews.pp.ua заступниця міського голови Людмила Бордунос, Кабмін збільшив кількість людей, які можуть знаходитися в громадському транспорті. Якщо раніше можна було перевозити не більше 10 осіб, то тепер кількість дорівнює кількості посадкових місць.

Після цього департамент ЖКК на основі звернень підготував перелік осіб по яких зверталися щодо перевезення. Виконком голосував окремо по пунктах, які були сформовані департаментом.

Так, виконком дозволи проїзд наступним працівникам:

Територіальний центр соцпослуг;Працівники комунальних підприємства та установ міськради;Держпродслужба;Заклади охорони здоров’я;СІЗО;ДСНС;Судова влада;Податкова служба;Нацполіція;Казначейська служба;Пенсійний фонд;Укрпошта;ПАТ Азот;ТЕЦ;Черкасиобленерго та Черкаський РЕМ;Укрзалізниця;Міський та обласний центр зайнятості;Комунальні аптеки;Люди, які потребують гемодіалізу;Окрім того, виконком не підтримав перевезення працівників приватних аптек та продовольчих магазинів.

Як пояснила Людмила Бордунос, перевозити людей будуть комунальні тролейбуси, але якщо приватні маршрутки захочуть вийти – то надавати послуги зможуть і вони.

– Це все працівники органів, де немає статті видатків, і вони не можуть замовити спецтранспорт своїм людям, – пояснила заступниця.

За її словами, список в подальшому може доповнюватися.

Не пропустіть найважливішого - отримуєте push-сповіщення від команди cknews.pp.ua