На Звенигородщині зелень пробилася крізь свіжий асфальт на дорозі за 15 мільйонів

На торік відремонтованій дорозі у Звенигородському районі крізь асфальт проросла зелень. На сьогодні підрядник уже ліквідував дефекти. За ремонт покриття цієї ділянки Служба місцевих доріг заплатила 15 мільйонів гривень. 

Фото дороги у “Фейсбуці” опублікував користувач Віктор Ященко.

“Вказані дефекти на об’єкті ліквідовано. Шляхом вирізки деформованого асфальтобетону було влаштовано новий шар асфальтобетонного покриття. У разі виявлення невідповідностей, дефектів та пошкоджень організація – підрядник за власний кошт, в рамках гарантійних зобов’язань несе повну відповідальність”, – прокоментував заступник директора Служби місцевих доріг Артем Фіалковський.

Фото Артема ФіалковськогоТендер на ремонт місцевої дороги Княжа – Стецівка (км 0+000 – км 8+000) провели у жовтні 2019 року. Замовник уклав договір на проведення робіт із ПП “Татоян” на 15,03 мільйона гривень.

Всі кошти замовник перерахував підряднику двома платежами у листопаді минулого року.

Підприємець Арташес Татоян зареєстрований в місті Богуславі на Київщині. Більшість робіт він виконує в “рідному” регіоні. Окрім того, 4 угоди на 28,5 мільйонів гривень з ним також уклала і Служба місцевих доріг Черкаської області.