Із сайту міської ради зникло резонансне рішення про послаблення карантину

Із сайту Черкаської міської ради зникло рішення виконавчого комітету від 30 квітня, яке передбачало пом’якшення карантину в місті.

Сайт із рішенням за підписом заступника міського голови Ігоря Волошина мав наступний вигляд:

На сьогодні рішення та новина у відповідному розділі сайту відсутні.

Водночас анонс засідання виконкому, де це рішення ухвалювалося, зберігся, так само, як і рішення про громадський транспорт, що було ухвалене тоді ж.

Начальник управління інформаційної політики ЧМР Андрій Крилов повідомив, що наразі в міськраді здійснюють моніторинг сайту.

– Сайт працює в тестовому режимі. Ми відновили його з резервної копії. Було несанкціоноване втручання: розміщена інформація, яку ми не розміщували. Ми звернулися із заявою в правоохоронні органи, – сказав він.

Зазначимо, що 6 травня у міській раді повідомили, що сайт нібито зламали. Тоді там з’явився оголошення про збір коштів авто меру. Після цього певний час сайт не працював, а поновив він роботу уже без опублікованого рішення.

Нагадаємо, 30 квітня міський виконком суттєво послабив карантинні обмеження в Черкасах. Це дозволило в місті відкриття низки магазинів, перукарень, майстерень, літніх майданчиків та відвідування парків. Вже увечері виконком відмовився скасувати своє рішення, хоч воно й суперечить постанові Кабміну.

1 травня поліція відкрила за цим фактом кримінальне провадження, оскільки воно суперечить постанові Кабінету міністрів.

6 травня Черкаський окружний адміністративний суд зупинив рішення міськвиконкому щодо послаблення карантину.