Бондаренко називає інформацію про інфікованих COVID-19 “пустопорожньою писаниною”

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко запевняє, що ситуація з поширенням COVID-19 в обласному центрі під контролем.

Він зазначив у фейсбуці, що щодня в місті зростає кількість протестованих громадян. Інфіковані отримують необхідну медичну допомогу.

Окремо Бондаренко висловив думку про те, що інфіковані помирають не від коронавірусу, а від супутніх хвороб.

“Приріст хворих у кількості 1-2 за день – це не різкий скачок, як зараз дехто пише. Показники смертності у нас, на щастя, в рази менші за багато інших областей України. І якщо проаналізувати і їх, то ці випадки стали летальними через багато інших супутніх факторів: вік, додаткові хвороби, пізнє звернення і тд”, – пише мер.

Насамкінець він порадив своїм підписникам “не дозволяти маніпулювати собою і піддаватися паніці”.

“Довіряйте статистиці, а не пустопорожній писанині. Повірте, ситуація дійсно під контролем. Тому працюємо, гуляємо на свіжому повітрі, ходимо в магазини за продуктами – з дотриманням всіх вимог. Наше здоров’я – в наших руках”, – резюмував Анатолій Бондаренко.

Як повідомляв “cknews.pp.ua”, на сьогодні в Черкаській області зафіксовано 363 випадки інфікування COVID-19. З них 135 – у Черкасах.

Варто зазначити, що протягом цього тижня в області майже не фіксували нових випадків захворювання. Їхня кількість коливалася у межах 2-3 нових інфікувань щоденно. Лише за останню добу в МОЗ повідомили про суттєве зростання – 13 нових випадків коронавірусу.

Нагадаємо, ще в березні Бондаренко казав, що ситуація з коронавірусом найскладніша з часів незалежності України і “напевне існування всього світу”. На той момент у Черкасах не було жодного підтвердженого випадку інфікування.