"Побачимося з президентом у суді": мер Черкас подав на Зеленського в суд через слова про "бандита" (відео)

Адвокат зазначив, що суд має визначити, чи може президент України «називати будь-кого в цій країні бандитом».

Адвокат мера Черкас Денис Ципін подав до Печерського райсуду Києва позов на президента України Володимира Зеленського про захист честі і гідності і ділової репутації свого клієнта через те, що глава держави назвав очільника міста бандитом.

Про це правозахисник повідомив під час свого відеозвернення.

"Я, Денис Ципін, адвокат мера Черкас Анатолія Бондаренка, сьогодні подаю до Печерського районного суду міста Києва позовну заяву про захист честі і гідності, ділової репутації мера Черкас", - заявив він.

Адвокат зазначив, що «справедливий і непідкупний» Печерський райсуд має визначити, чи може президент України «називати будь-кого в цій країні бандитом». Сам юрист вважає це незаконним.

«Побачимося з президентом України у суді», – сказав Ципін.

Ципін додав, що згідно з позовом, Бондаренко просить стягнути з Зеленського моральну шкоду за приниження честі, гідності та ділової репутації в розмірі 1 грн.

Як повідомляв УНІАН, 20 травня на прес-конференції президент України Володимир Зеленський заявив, що міський голова Черкас Анатолій Бондаренко з рішенням про пом’якшення карантинних обмежень повів себе некоректно.

«Я навіть не можу говорити про мера Черкас, я не знаю навіть, як говорити, коли міський голова має 19 кримінальних проваджень. Хто це? Я за один стіл з такими бандитами не сяду. Його обрали, це - право народу... Я думаю, що він себе поводив некоректно», - сказав він.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у відповідь на слова Зеленського сказав, що кримінальні справи проти нього порушені через політичну діяльність.

«Ви говорите, що я мер-бандит? Всі ті кримінальні справи, які порушували проти мене, їх порушували за мої політичну діяльність, зокрема за те, що ви стали президентом», – сказав Бондаренко.

Крім того, він зазначив, що Зеленському на місцевих виборах у Черкасах «нічого ловити».

«Скільки б ви мені «привітів» не передавали, я хочу сказати, що вам на місцевих виборах у Черкасах немає чого ловити, хоч ви там розповідаєте, що це ваша принципова справа. Ми вас тут чекаємо, пане президенте», – зазначив мер Черкас.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram