На центри первинної медико-санітарної допомоги у містах Умань, Христинівка, Монастирище передано одноразові медичні рукавички

Нещодавно на центри первинної медико-санітарної допомоги у містах Умань, Христинівка, Монастирище було передано 7 000 штукодноразових медичних рукавичок.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав народний депутат України Антон Яценко, який системно допомагає медзакладам.

Парламентар повідомив, що йому вдалось вирішити це питання спільно з керівником своєї громадської приймальні в місті Умань Іриною Плетньовою.

Таким чином, рукавички отримали такі центри:

?Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав – 3000 штук одноразових медичних рукавичок;

?Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги – 2000 штук;

?Христинівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги – 1000 штук;

?Монастирищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 1000 штук одноразових медичних рукавичок.

Антон Яценко повідомив, що буде й надалі турбуватись про здоров’я людей.

Нагадаємо, раніше за підтримки Антона Яценка одноразовими медичними рукавичками було забезпечено Уманську міську лікарню, Уманську центральну районну лікарню, Черкаську обласну дитячу лікарню, лікарні у містах Христинівка, Монастирище, Сміла,  Жашків, Тальне, Шпола, Звенигородка, Ватутіне,Корсунь-Шевченківський,  у селищах Катеринопіль і Маньківка, Лисянка, медичне об’єднання у місті Городище.

А також соцпрацівники і листоноші у містах Умань, Христинівка, Монастирище та в селах і селищах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів отримали багаторазові медичні маски та одноразові медичні рукавички.

Крім того, одноразові медичні рукавички отримали всі амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів, а ще комунальникам Христинівки, Монастирища та об’єднаних територіальних громад було передано багаторазові маски і одноразові медичні рукавички.