Уманський центр служби крові забезпечено одноразовими рукавичками

Народний депутат України Антон Яценко разом з керівником своєї громадської приймальні в місті Умань Іриною Плетньовою продовжують активно допомагати медичним закладам.

Зокрема, нещодавно на Уманський центр служби крові вони передали 1000 штук одноразових медичних рукавичок, які захищають лікарів та пацієнтів від розповсюдження інфекції безпосередньо через руки та контакти з іншими речами.

Про це парламентар повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Відомо, що наразі цей медзаклад знаходиться на межі закриття.

Тому Антон Яценко уже звернувся доКабінету Міністрів України, Черкаської обласної державної адміністрації щодо недопущення закриття Уманського центру служби крові. Адже він понад 50 років забезпечує компонентами крові лікувальні заклади міста Умань та Уманського району, а також, за потребою, Христинівського, Монастирищенського, Жашківського, Маньківського і Тальнівського районів.

Зазвичай, переливань компонентів крові потребують хворі з кровотечами, онкозахворюваннями, з акушерсько-гінекологічними патологіями, постраждалі у ДТП тощо. Щоденно у лікарнях міста Умань проводяться невідкладні операції під час яких необхідне переливання крові.

Тому спільно з Іриною Плетньовою будемо працювати над тим, щоб зберегти Уманський центр служби крові!” – прокоментував народний обранець.

Нагадаємо, раніше за підтримки Антона Яценка одноразовими медичними рукавичками було забезпечено Уманську міську лікарню, Уманську центральну районну лікарню, Черкаську обласну дитячу лікарню, лікарні у містах Христинівка, Монастирище, Сміла,  Жашків, Тальне, Шпола, Звенигородка, Ватутіне,Корсунь-Шевченківський, Лисянка,  у селищах Катеринопіль і Маньківка, медичне об’єднання у місті Городище.

А також соцпрацівники і листоноші у містах Умань, Христинівка, Монастирище та в селах і селищах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів отримали багаторазові медичні маски та одноразові медичні рукавички.

Крім того, одноразові медичні рукавички отримали всі амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів, а ще комунальникам Христинівки, Монастирища та об’єднаних територіальних громад було передано багаторазові маски і одноразові медичні рукавички.