У ОДА перша селекторна нарада з Боднаром. Говорять про дороги

Черкаській ОДА триває перша селекторна нарада із новим головою облдержадміністрації Романом Боднаром. Зокрема, говорять про ремонт доріг та зимове утримання.

Про це повідомляє кореспондент cknews.pp.ua.

За словами директора департамент інфраструктури Сергія Чубаня, у 2019 році розмір субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на ремонт доріг місцевого значення становить 536 мільйонів.

За його словами, у 2019 році передбачено ремонт 471 об’єкту, з них роботи завершені на 420, окрім того, розпочато та продовжуються роботи на 36 об’єктах. Департамент інфраструктури Черкаської ОДА профінансував Службу місцевих доріг на 423 мільйони.

Чубань говорить, що кількість об’єктів загалом завелика. Для порівняння у Харківській області їх 89, а в Запорізькій – 22.

Також він повідомив, що зняли кошти з 6 райавтодорів щодо утримання доріг. По цих районах будуть оголошені тендери (йдеться про Драбівський, Корсунь-Шевченківський, Лисянський, Тальнівський,Черкаський, Шполянський райони),

Також Чубань додав, що на зимове експлуатаційне утримання буде спрямовано 200 мільйонів гривень, які розподілять між районами.

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар повідомив, що 26 листопада у адміністрації відбудеться зустріч з проектними організаціями та підрядниками. До них будуть озвучені три вимоги: якість, терміни та гарантії щодо виконання робіт.

Голова каже, що отримав інформацію щодо зимового утримання доріг з рацйонів. За словами очільника області, половина підрядників мають зауваження щодо якості надання послуг. Він закликав до зворотного зв’язку для вирішення цього.

Як писав cknews.pp.ua, на сьогодні досі не опалюються три навчальні заклади у Смілянському районі: у Ротмистрівській (Ковальський та Куцівський НВК) і Березняківській ОТГ.