У Черкасах перекриють рух трьома вулицями

Із 24 червня по 10 липня в Черкасах перекриють рух вулицею Митницькою. Також заборонять рух двома вулицями 27 червня. 

Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

Рух вулицею Митницькою між вул. Благовісною та вул. Гоголя перекриютьіз 24 червня по 10 липня у зв’язку з проведенням ремонту теплової мережі.

27 червня з 6.00 до 10.00 години буде тимчасово заборонено рух транспорту для проведення чемпіонату з триатлону на таких вулицях:

вулицею Гагаріна від вул. Сержанта Жужоми до буд. №30 по вул. Гагаріна;Замковим узвозом від вул. Гагаріна до вул. Байди Вишневецького.Також на час проведення змагань вирішено змінити рух міських автобусних маршрутів №11, №21, №36, а саме:

маршрут №11 в прямому та зворотному напрямку спрямувати бульваром Шевченка;маршрут №21 в прямому напрямку спрямувати від бульвару Шевченка вулицями: Митницька, Нижня Горова, Байди Вишневецького, далі за маршрутом та в зворотному напрямку від вулиці Байди Вишневецького вулицями: Нижня Горова, Митницька, бульвар Шевченка, Припортова, далі за маршрутом;маршрут №36 в зворотному напрямку спрямувати вулицями: Припортова, бульвар Шевченка, Смілянська далі за маршрутом. Не пропустіть найважливішого - отримуєте push-сповіщення від команди cknews.pp.ua