Подивитися на світ із легкістю: лікар-офтальмолог розповіла, чому в Черкасах дедалі поширенішою стає пластика повік

лікарка Анна Бодашко

Блефаропластика повік у Черкасах уже зовсім не нове слово, нині її активно проводять у кількох лікарнях Черкас. Завдяки такому оперативному втручанню можна не лише омолодити шкіру навколо очей, а й позбавитись від новоутворень на повіках, поліпшити боковий зір. Це дозволяє побачити світ по-іншому, мати більш відкритий і чарівний погляд.

Як триває сама процедура, які її особливості та кому можна робити пластику повік, розповіла лікар офтальмолог, офтальмохірург Черкаської обласної лікарні Анна Бодашко.

на фото Анна Бодашко

Блефаропластика – це оперативне втручання, при якому із зони верхніх або нижніх повік видаляють складки зайвої шкіри і жирові відкладення (мішки). Зі слів Анни Бодашко, у Черкасах такий вид пластичного оперативного втручання стає дедалі поширенішим, адже це доступна операція, яка вирішує чимало проблем та дозволяє подивитися на світ з легкістю.

Які проблеми вирішує блефаропластика?

Також блефаропластика допомагає вирішити проблему щодо новоутворень на повіках.

Часто, зауважує Анна Анатоліївна, такий вид оперативного втручання виконують і людям молодого віку, зокрема транскон’юктивальну блефаропластику — безшовну підтяжку повік, видалення зайвого підшкірного жиру. Завдяки такій процедурі формується більш відкритий погляд.

Які етапи потрібно пройти, щоб здійснити пластику повік?

Важливим, зазначає лікарка, є і процес відновлення. Призначаються протизапальні ліки, здійснюється обробка швів, на 10-й день шви знімаються. Далі використовуються спеціальні мазі для розсмоктування рубців.

Скільки часу потрібно для відновлення після оперативного втручання?

Чи проходили Ви спеціальне навчання з блефаропластики?

Як пацієнти реагують на оновлення повік після операції?

Лікарка додає, що пацієнти сьогодні часто віддають перевагу комфорту для очей, зору, адже це важлива складова краси, гарного самопочуття та настрою. Так, певний час потрібно приділити собі увагу, але комфорт того вартий. А ще краса обличчя, що тішить кожну жінку.

Інна Молчанова