Черкащанка викинулася із вікна на очах у трирічної доньки

*фото зі сторінки у соцмережі "Фейсбук"

У Звенигородці 29-річна Інна Донцова викинулася з вікна після сварки з батьками. Трагедія сталася 13 липня близько 22-ої вечора. Дівчина зіскочила з 4-го поверху та впала на металевий гараж. За словами сусідів, все сталося на очах її трирічної доньки. Про це повідомляють «Вісті Черкащини».

Жодних скандалів раніше не було чути, каже сусідка. Про батьків Інни та про неї саму більшість сусідів відгукується позитивно.

Шум на вулиці налякав й іншу сімейну пару. Ті живуть у власному будинку навпроти багатоповерхівки. Дівчина впала на їхній гараж.

Інна Донцова була в декретній відпустці. Перед цим рік пропрацювала в управлінні соцзахисту. Під час відпустки влаштувалася в салон краси.

Після падіння у молодої жінки не було шансів вижити, кажуть у Звенигородській райлікарні. Коли її привезли, мозок вже загинув.

За інформацією з джерел у правоохоронних органах, у той день батько насварився на доньку й нібито вдарив її ременем. Коли повернувся у кімнату, дівчина вже лежала під будинком. Правоохоронці розглядають версію доведення до самогубства. У її кімнаті знайшли блокнот, в якому вона описувала своє життя.

Із чоловіком Інна Донцова розвелася майже одразу після народження доньки. До минулого понеділка мала стосунки із місцевим жителем. Жила разом із батьками.

Поховали дівчину в середу, 15 липня.