Температурний скринінг та антисептики. МОЗ розробляє рекомендації для шкіл

Міністерство охорони здоров’я працює над рекомендаціями, за якими в умовах карантину можуть працювати школи у новому навчальному році. Серед варіантів, які зараз розглядаються – температурний скринінг дітей та співробітників школи, а також антисептичні засоби у приміщенні.

Про це повідомляють на сайті Міністерства.

Фінальний список рекомендацій буде розроблений у співпраці з Міністерством освіти і науки уже найближчими тижнями – щоб у школярів та власників закладів був час підготуватися.

– Ми зараз дуже ретельно розробляємо правила, за якими діти будуть навчатися з 1 вересня.  Разом із Міністерством освіти і науки ми аналізуємо всю ситуацію, дивимося, яким чином це відбувається за кордоном і хочемо взяти найкращі практики. Ми хочемо зробити процес навчання дітей максимально комфортним з одного боку, а також – максимально безпечним з іншого, – наголосив Міністр охорони здоров’я України  Максим Степанов.

Він додав, що серед рекомендацій щодо роботи шкіл з 1 вересня розглядається наступне:

перед початком роботи закладу усім працівникам вимірюють температуру;дітям міряють температуру перед входом у заклад;працівники і діти, з температурою, вищою за 37,2 – не допускаються у заклад;батьки, які приводять дитину у заклад, повинні користуватися масками;заклади мають бути оснащені антисептиками;діти користуються ними виключно під наглядом вихователя.– Все інше, буде розроблено нами на наступному тижні. І ми будемо подавати це на затвердження. Щоб всі заздалегідь знали, в який спосіб будуть навчатися наші діти, а також –  щоб власники навчальних закладів мали достатньо часу і могли підготуватися до нового навчального року, – резюмував Максим Степанов.

Не пропустіть найважливішого - отримуєте push-сповіщення від команди cknews.pp.ua