Черкащани зможуть подати заявки на гранти в галузі культури

Із 3 серпня до 1 вересня у Черкасах триватиме прийом заявок на виділення грантів у галузі культури.

Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

Так, у міській програмі на 2018-2022  роки передбачено такі напрямки:

гранти на поїздки  для участі у фестивалях, конкурсах, культурних подіях тощо, що відбуваються в Україні та за кордоном;гранти на створення культурної події;гранти на створення мистецьких робіт (арт-об’єктів, вуличних інсталяцій, кінопродуктів та інших);гранти на видання книг, каталогів культурного спрямування.Грант можуть отримати громадські некомерційні організації, ініціативні групи або ж окремі особи.

Напрями реалізації грантів: візуальне мистецтво, література, музика, кінематографія, фотографія, хореографія, театральне мистецтво,  культурно-мистецькі проекти (фестиваль, конкурс, театральна постановка, майстер-клас, конференція, концерт, літературне читання, курс лекцій,виставка, симпозіум тощо).

Не розглядатимуться проектні заявки від політичних, релігійних організацій, установ, закладів міської, обласної комунальної власності, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також від комерційних структур.

Максимальний  розмір грантової допомоги:

на створення мистецької роботи  може складати до 30 тисяч грн;на поїздку для участі у фестивалях, конкурсах, культурних подіях – до 30 тисяч грн;на видання книги, каталогу – до 30 тисяч грн;на створення культурної події – до 80 тисяч грн.Документи на виділення грантів приймає  департамент освіти та гуманітарної політики  Черкаської міської ради за адресою: вул. Гоголя, 251, кім. 212.