Вбивство Ботнара імітували, затримано депутата

Слідчі ДБР попередили замовне вбивство заступника міського голови Черкас Юрія Ботнара. Посадовець – живий.

Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

“Слідством встановлено, що один з депутатів Черкаської міської ради через особистий конфлікт на тлі розподілу сфер впливу за грошову винагороду намагався організувати умисне вбивство заступника міського голови міста Черкас”, – йдеться у пресрелізі ДБР.

Зазначається, що депутат знайшов посередника, якому доручив підібрати виконавця вбивства та сплатив йому завдаток.

“У ході спільної багатоходової спецоперації правоохоронці імітували вбивство заступника міського голови та після передачі грошей як оплати за злочин затримали його організатора”, – додають у ДБР.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Сергія Воронова, ідеться про депутата міськради Максима Шадловського.

“Нині у департаменті освіти та гуманітарної політики відбувається огляд робочого місця працівника та депутата Черкаської міської ради – Шадловського Максима Володимировича”, – написав Воронов у фейсбуці.

Згодом Ботнар повідомив у фейсбуці, що він “живий і здоровий”, а деталі резонансої історії пообіцяв розповісти на брифінгу.

Як повідомляв “cknews.pp.ua”, сьогодні в обід міський голова Анатолій Бондаренко повідомив про зникнення свого заступника, свободівця Юрія Ботнара.

Згодом у поліції повідомили, що почали його розшук.