Стало відомо, кого в міськраді підозрюють у замовленні вбивства Ботнара

Нині у департаменті освіти та гуманітарної політики слідчими ДБР відбувається огляд робочого місця головного спеціаліста, а в минулому – виконувача обовязків директора департаменту та депутата Черкаської міської ради – Шадловського Максима Володимировича. Про це на своїй сторінці написав директор Департаменту Сергій Воронов.

“Ми активно сприяємо слідчим діям. Вочевидь його звинувачують (підозрюють) у підготовці та організації умисного вбивства та його замовлення (ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 15, п. 11, п. 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).” – написав Воронов.

Нагадаємо, про зникнення Ботнара рідні та міський голова Черкас заявили сьогодні в першій половині дня. Надвечір з’явилась офіційна інформація ДБР про те, що слідчі Державного бюро розслідувань, спільно з Департаментом контррозвідки СБУ за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора затримали депутата Черкаської міської ради, який замовив вбивство заступника міського голови міста Черкас, який через особистий конфлікт на тлі розподілу сфер впливу, за грошову винагороду намагався організувати умисне вбивство заступника міського голови міста Черкас. Депутат знайшов посередника, якому доручив підібрати виконавця вбивства та сплатив йому завдаток.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення на строк від 10 до 15 років.