У Черкасах у другому півріччі виділятимуть гранти у галузі культури

Із 3 серпня до 1 вересня у Черкасах триватиме прийом заявок на виділення грантів у галузі культури. Інформують у пресслужбі міської ради.

А саме: – гранти на поїздки  для участі у фестивалях, конкурсах, культурних подіях тощо, що відбуваються в Україні та за кордоном; – гранти на створення культурної події; – гранти на створення мистецьких робіт (арт-об’єктів, вуличних інсталяцій, кінопродуктів та інших); – гранти на видання книг, каталогів культурного спрямування.

Напрями реалізації грантів: візуальне мистецтво, література, музика, кінематографія, фотографія, хореографія, театральне мистецтво,  культурно-мистецькі проекти (фестиваль, конкурс, театральна постановка, майстер-клас, конференція, концерт, літературне читання, курс лекцій,виставка, симпозіум тощо).

Максимальний  розмір грантової допомоги: – на створення мистецької роботи  може складати до 30,0 тис. грн.; – на поїздку для участі у фестивалях, конкурсах, культурних подіях – до 30,0 тис. грн.; – на видання книги, каталогу – до 30,0 тис. грн.; – на створення культурної події – до 80,0 тис. грн.

Детальна інформація за телефоном: 36-00-06.