Через китайський холодильник згоріла хата багатодітної родини з Жашківщини

Купівля нового холодильника обернулась для багатодітної родини з с Тинівка, що на Жашківщині, великими проблемами й бідою. Руїни лишиись від місця, де колись стояв добротний будинок, у якому щасливо проживала велика родина, в якій виховувались семеро дітей віком від семи до 17-ти років. Пише видання “Вечірні Черкаси“.

– Ми всі були в будинку. Жінка встала, попорала все, бо ми держимо хазяйство  і планували здати молоко. А потім почули вистріл. Я відключив електромережу на лічильнику, бо кухня вже горіла і я подумав, може де проводку перемкнуло. Швидко побудили всіх дітей. Вискочили надвір.

Пожежні прибули на місце через годину.

– Ми спробували за цей час щось гасити, але безрезультатно. За 10 хвилин вся хата горіла. Уявіть, що таке суха полакована дерев’яна вагонка. Воно горить як сірник, – згадує Сергій Слобода.

Родина нині проживає у старій халупці поряд зі згорілим будинком. Ковдри, подушки, інша постільна білизна є, знесли небайдужі до їх горя односельці. Як і одяг для дітей. «Діти не голі-босі» – каже Сергій Слобода.

Найбільше родина потребує фінансової підтримки, аби збудувати нове житло, адже згоріле відновленню й ремонту не підлягає.

– Як нам сказав один із пожежних, холодильники заправляють газом. Скоріш за все, сталась утєчка газу. Усі документи на холодильник згоріли. Ми заходили в Інтернет, дивились і знаємо, що таке случається з холодильниками часто, – із прикрістю говорить власник Сергій.