Золотоніська районна лікарня продовжує оновлювати медобладнання

Золотоніська районна багатопрофільна лікарня є однією з опорних в області на період пандемії COVID-19. Від так, велику роль відіграє наявність належного обладнання для боротьби з коронавірусом та лікування хворих. В райлікарні вже було задіяно 9 апаратів штучної вентиляції легень, і от днями отримали найсучасніший. Завдяки спільним зусиллям на умовах співфінансування з районного, міського та обласного бюджету було  придбано новенький апарат ШВЛ, який коштує 760 тисяч гривень.

За словами головного лікаря райлікарні Сергія Примака, цей апарат середнього класу, але завдяки йому хворі можуть перебувати на довготривалому лікуванні. Апарат такого класу в лікарні вже другий і буде використовуватись в реанімаційному відділенні, а тому лікарі зможуть надавати допомогу не лише хворим на COVID-19.

Голова Золотоніської райради Валерій Саранча зазначив, що допомога медицині необхідна не лише під час пандемії, потрібен систематичний підхід до вирішення проблем медичної галузі, що дозволить полегшити роботу медикам та покращити якість надання допомоги пацієнтам. Тому Валерій Петрович за час своєї каденції голови райради велику увагу приділяв саме медицині, – проведені ремонтні роботи в районній лікарні, придбано цілий ряд медичного обладнання.

«Ми за медицину, яка б відповідала сучасним нормам, загальноприйнятим стандартам. Щоб це дійсно було реформування в інтересах наших громадян, а не реформування заради реформування…» – наголосив Валерій Саранча.