У Черкасах відкрили вітрильну школу для дітей

15 юнаків та дівчат вступили до нової дитячої вітрильної школи «Вітрила Черкащини». Школа діятиме під патронатом ГО «Козацькі вітрила» та Ротарі клубу Черкаси на території черкаського яхт-клубу «Парус». Про це повідомляє «Прочерк». 

Ентузіасти шукали човни по Україні, по руслу Дніпра, по колишніх вітрильних школах і знайшли 14 човнів у занедбаному стані, але їх відновили і перші човни 17 липня були спущені на воду.

Дітей привітали та дали свої поради професійні яхтсмени, майстри спорту України та СРСР, представники влади Черкащини та меценати. Партнери проекту передали школі рятувальні жилети та інше обладнання.

Черкаська ротарійка, лікарка, яка захоплюється з дитинства яхтингом і є головою Дистриктного Комітету Ротарійського Служіння місцевим громадам Ольга Палійчук зазначила, що торік до проекту долучилися яхтсмени-ротарійці своїми порадами та фінансами з усього світу. Цьогоріч планувалися змагання за участі представників 12 країн, але, на жаль, карантинні обмеження внесли зміни в плани.

Змагання з парусного спорту таки відбудуться, але в серпні і не так масштабно, як планувалося.

Перший заступник голови ОДА Дмитро Ляшов зазначив, що для нього велика честь перебувати в такому товаристві.