Черкаські абітурієнти склали ЗНО з хімії

282 абітурієнти склали сьогодні зовнішнє незалежне оцінювання з хімії. Про це Суспільному розповіла проректорка з питань ЗНО Наталія Лісова. З її слів це тестування є останнім в основній сесії. Відбулося воно без порушень, пише “Суспільне”.

Помічник відповідального за проведення іспиту Олег Жидков розповів, що процес організували на високому рівні і всіх вимог дотримались. На початку було заплановано 180 учасників тестування у 12 аудиторіях. Приміщення, в яких учні писали тести, були розташовані на першому та другому поверсі.

На тестування прийшов черкасець Максим Курченко. Його підтримує мама Любов Курченко. Хлопець розповів, що хотів стати стоматологом та передумав і обрав інший фах для вступу. Однак тест все одно складатиме.

При вході до пункту тестування була реєстрація та вимірювання температури. Етикетки з-під пляшок з водою знімали на вході.

Аби абітурієнти не змогли списати – речі та телефони залишали на окремому столику в авдиторії, пояснив старший інструктор Сергій Нікітін. А пізніше, під час перерви, присутніх перевіряли металошукачем.

Іспит тривав дві з половиною години.