Занедбане сміттєзвалище у центрі Тального перетворили на зону відпочинку

4 липня літній кіно-майданчик у Тальному, що на Черкащині, відчинив свої двері для відвідувачів. Планували його відкриття ще на День молоді – 28 червня. Але у зв’язку з епідемічною ситуацією, подію довелось відкласти. Зараз це гарна простора площа, де збирається молодь, діти та дорослі для перегляду кінофільмів та мультфільмів. Та ще донедавна це було занедбане сміттєзвалище у самому центрі міста. Про це повідомляють «Вісті Черкащини».

Відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Тальнівської міської ради на чолі з начальником Любов’ю Старовойтовою зробили все можливе задля створення кращих умов для відпочинку та дозвілля молоді.

Для відновлення майданчика витрачено близько 20 тисяч гривень. Його територію очистили від чагарників, відремонтували споруду, яка слугує екраном для показу фільмів. Також встановлено лавки з м’якими подушками для зручного перегляду кінострічок. Для дотримання карантинних умов, вони розташовані із відповідною дистанцією.Територія повністю адаптована під проведення культурно-масових заходів.