Коли немає Wi-Fi: як забезпечити себе швидким і надійним Інтернетом на всі випадки життя

Спробуйте дати відповідь: скільки часу без Інтернету ви витримуєте, не жертвуючи особистим комфортом? День? Два? Не забудьте, що більшість речей ми давно робимо онлайн, навіть не усвідомлюючи, що користуємось Інтернетом. А тепер задумайтеся, як змінилася формула онлайн-розпорядку дня під час карантину.

Для багатьох із нас Інтернет – це не лише розваги, а насамперед необхідний інструментарій для роботи в нових реаліях: електронна пошта, спілкування в месенджерах, корпоративний відеозв’язок, проведення нарад і зустрічей онлайн,  а також  онлайн-навчання. Однак в Україні стабільний Інтернет доступний далеко не в кожному регіоні. Є безліч сіл, дачних кооперативів, приватних приміських секторів, де просто фізично не можна провести стаціонарний Інтернет. У таких місцях відсутність зв’язку з мережею є серйозним недоліком, який суттєво ускладнює наше повсякденне життя.

Зручним рішенням такої проблеми є послуга бездротового 4G-інтернету «Все разом 4G» від Київстар. Завдяки потужному роутеру, який ловить сигнал від 4G-вишок, ви можете забезпечити оселю швидким, надійним і безлімітним інтернетом.

Дві послуги за ціною однієї

Щоб організувати безлімітний 4G-інтернет від Київстар, потрібні дві речі: наявність 4G-покриття у бажаному для вас населеному пункті та підключення послуги «Все разом 4G». Сьогодні покриття 4G від Київстар є одним із найрозгалуженіших у країні й охоплює понад 11000 населених пунктів. Це означає, що ви можете вирішити проблему наявності якісного Інтернету без проведення оптоволоконної лінії, якої, до речі,  у вашому населеному пункті може взагалі не бути.

Головною перевагою послуги «Все разом 4G» від Київстар є те, що в межах пакета абонент матиме не лише фіксований інтернет-зв’язок, а й мобільний зв’язок. Підключивши цю послугу, ви отримуєте:

роутер;

безлім на домашній Інтернет через 4G-мережу;

безлім на мобільний Інтернет;

безлім на дзвінки в мережі Київстар;

180 хвилин на номери інших мобільних операторів та за кордон;

безлім на додаткові сервіси;

один рахунок, який можна поповнювати як звичайний мобільний.

Вартість пакета «Все разом 4G» – 300 гривень на місяць. Не забувайте, що сюди входить і домашній Інтернет 4G, і мобільний зв’язок + 1999 гривень за 4G-роутер.

Як підключити послугу?

Ще одна важлива перевага – ви можете змінювати локацію вашого 4G-інтернету. Це дуже зручно, коли вам, наприклад, треба вирушити у подорож, де  не обійтися без інтернету. Змінити локацію можна в системі «Мій Київстар» або за посиланням, лише дізнайтеся заздалегідь, чи є за бажаною адресою 4G-покриття. Заявка формується автоматично. Пам’ятайте: змінювати локацію можна раз на 30 днів.

Звісно, можна роздавати 4G-інтернет і зі свого телефону, але роутер 4G забезпечить вам надійність, швидкість передачі даних і можливість якісного підключення багатьох пристроїв, не кажучи вже про безлімітне споживання трафіка.

*іміджева інформація