У Каневі рішенням виконкому ліквідували одну з виборчих дільниць

Виконком ініціював ліквідацію виборчої дільниці на базі Канівської ЦРЛ. Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у четвер, 16 липня.

Статистика показує, що одночасно в Канівській ЦРЛ на стаціонарі лікується не більше 17 осіб (виборців). Утримання ж додаткової виборчої дільниці потребує певних коштів в міському бюджеті. З метою економії фінансових ресурсів члени виконкому вирішили ліквідувати спеціалізовану виборчу дільницю №710901, що розташовувалася в приміщенні Канівської ЦРЛ. Відповідний проект рішення відділ ведення реєстру виборців подасть до Центральної виборчої комісії.

Разом з тим начальник відділу Микола Попенко наголосив, що жодна людина не буде позбавлена права голосу.

– Якщо так станеться і виборець в день голосування опиниться в лікарні на стаціонарному лікуванні, він зможе скористатися своїм правом і проголосувати «на дому». Для цього потрібно звернутися до нашого відділу. Потому представники дільниці, до якої людина приписана, приїдуть до неї в лікарню, і вона зможе віддати свій голос, – пояснив М.Попенко. – Однак, відзначу, що ця можливість не поширюється на відділення, які є закритими для відвідувань (зокрема, інфекційне, відділення хірургії). Але пацієнти цих відділень і раніше – за наявності дільниці на території Канівської ЦРЛ – на жаль, не могли брати участь у виборах.

Нагадаємо, днями Верховна Рада України офіційно призначила проведення місцевих виборів 25 жовтня ц.р.