Бортник називає абсурдом свою причетність до замовлення заступника мера

Власник компанії “Нова якість” Андрій Бортник запевняє, що не має конфліктів із жодними політичними силами. Звинувачення заступника мера, свободівця Юрія Ботнара у його причетності до замовлення вбивства називає “абсурдними”.

Власний коментар ЗМІ Бортник оприлюднив у своєму фейсбуці.

Також Бортник зазначив, що рішення виконкому щодо скасування угод із “Новою якістю” нині вже скасосують у судах.

– Останній раз із Ботнаром бачився у кабінеті Бордунос (заступниця мера, – ред.), коли вони попросили зробити рамочку для дезінфекції для обласної лікарні. Ми йому її зробили безкоштовно, він її в лікарні з своєю фотографією презентував. Після цього жодних розмов, конфліктів не було, – резюмував Андрій Бортник.

Нагадаємо, 16 липня мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що зник його заступник Юрій Ботнар. Згодом у поліції повідомили, що почали його розшук.

Опісля правоохоронці зазначили, що імітували його вбивство, аби затримати замовника. Ним, за версією слідства, є депутат міськради Максим Шадловський.

Сьогодні заступник міського голови Юрій Ботнар заявив, що не мав конфліктів із депутатом міськради Максимом Шадловським, якого підозрюють у замаху на вбивство політика.

Він також обурився, що черкаська поліція не шукала його, як заявляла про це.