“Звинувачення абсурдні”. Підприємець звернувся у поліцію через заяву Ботнара

Засновник групи компаній “Нова якість” Андрій Бортник відреагував на заяви Юрія Ботнара щодо своєї причетності до його замаху. Про це повідомляє пресслужба «Нової якості».

Окрім того Андрій Бортник додає, що не розуміє, чому голосування Ботнара могли б бути підставою для такого злочину.

За словами Андрія Бортника, саме зі “Свободою” пов’язаний один скандал, який стосується поводження з відходами. У Черкасах мешканцям надають дві послуги: перша — вивезення твердих побутових відходів “Черкаською службою чистоти”, за якою захована приватна компанія. Інша — вивезення негабаритного сміття, яку надає «Нова якість «Благоустрій».

Про це компанія говорила  неодноразово у пресі, аби довести мешканцям: звинувачення, які лунали стосовно «Нової якості», що негабарит — це дорого, безпідставні. Якщо проаналізувати собівартість надання обох послуг, то побачимо, що для вивезення негабариту та ТПВ потрібна кардинально різна кількість техніки. Для ТПВ: 9 сміттєвозів, 9 водіїв та 18 вантажників на все місто. Для негабариту: 20-тонні МАЗи, два навантажувачі, трактори, вантажівки. “Нова якість “Благоустрій” роздільно збирає сміття. Тому залучає три екіпажі техніки для прибирання кожного майданчика. Один — вивантажує металевий контейнер, другий — відходи деревини, третій — сміття, яке мешканці кидають поруч із майданчиком.

За словами підприємця, брифінг Юрія Ботнара більше схожий у контексті зроблених заяв на спробу політичного піару партії, яка має надто низькі рейтинги.