«Черкаська поліція зробила все можливе, щоб затягнути час»: заступник міського голови про деталі замаху на його життя

Заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар дізнався про спецоперацію щодо попередження правоохоронцями його замовного вбивства в той момент, коли оперативники вирішили його до неї залучити. Він ні з ким з того моменту не контактував і нікому про неї не говорив до її завершення. Про перебіг спецоперації та кому перейшов дорогу, чиновник розповів на своїй пресконференції. 

Нагадаємо, 16 липня про зникнення заступника міського голови Черкас Юрія Ботнара повідомив сам міський голова Анатолій Бондаренко. Він зазначив, що його заступник зник ще ввечері 15 липня. Востаннє його бачили о 19:30 годині. А вже 16 липня був затриманий депутат Черкаської міської ради Максим Шадловський, який, імовірно, замовив вбивство Ботнара. Згодом сам Юрій Ботнар у «Фейсбуці» повідомив, що жививй і здоровий.

Також ми писали про те, що за замовне вбивство Юрія Ботнара мали заплатити 20 тисяч доларів. Після вдалого інсценування злочину, організатора вбивства депутата ЧМР Максима Шадовського затримали, а сам Юрій Ботнар тимчасово оселився у друзів.

Даємо короткі відповіді на основні питання:

Кого Юрій Ботнар підозрює у замовленні свого вбивства?

Також Ботнар повідомив, що з кінця 2019 року Максим Шадловський і Олексій Романов тиснули на нього, щоб він вплинув на позицію фракції «Свобода» у ЧМР з метою відставки міського голови черкас Анатолія Бондаренка. Це, на його думку, також може бути однією з причин помсти.

Скільки коштувало замовне вбивство?

Проте зауважив, що сума в 900 доларів, яка раніше фігурувала, не є навіть половиною реальної вартості такої «роботи».

Чи брали участь черкаські правоохоронці у спецоперації?

Чи буде наймати охорону?

Чи пов’язує останні події із особою голови Черкаської ОДА Романом Боднаром?

Чи очікував, що замовником вбивства стане саме Максим Шадловський?

Детальніше дивіться у нашому відео:

Для полегшення пошуку питання, що вас цікавить, прописуємо похвилинно: 1. Кого підозрює у замовленні свого вбивства? 00:05 2. Чи пов’язує останні події із особою голови черкаської ОДА Романом Боднаром? 02:50 3. Коли дізналися про спецоперацію? 03:18 4. Що відчув, коли правоохоронці повідомили про замовне вбивство? 04:31 5. Чи брали участь черкаські правоохоронці у спецоперації? 05:12 6. Скільки коштувало замовне вбивство? 05:56 7. Чи відомі особи виконавців замовного вбивства? 06:17 8. Яка міра запобіжного заходу обрана Максиму Шадловському і чи передбачено нею внесення застави? 06:35 9. Чи буде наймати охорону? 07:37