Черкасці просять ремонтувати міжквартальні проїзди та дороги біля багатоповерхівок Південно-Західного району

“Вимагаємо відремонтувати міжквартальні проїзди та дороги біля багатоповерхівок Південно-Західного району”, петицію з такою назвою зареєстровано на офіційному сайті Черкаської міської ради.

“Ми, мешканці Південно-Західного району бачимо як зараз в різних районах Черкас депутати звітують про початок або завершення ремонтів міжквартальних проїздів та доріг, що знаходяться на прибудинкових територіях багатоповерхівок. В той час коли в мікрорайоні Митниця масово відбуваються такі ремонти міжквартальних проїздів в Південно-Західному районі біля багатьох будинків глибина ям досягає 15-20 сантиметрів. А самі дорожні під’їзди до багатоквартирних будинків виглядають наче після військових дій, дороги вкриті серпантином ям різної глибини.

Такий стан доріг заважає швидко та безпечно діставатись до цих будинків машинам швидкої допомоги та іншим комунальним службам, заважає нормально пересуватись батькам з колясками. Унеможливлює безпечне пересування колясок людей з інвалідністю.

Наполягаємо на тому, що безпека пересування мешканців ПЗР має бути важливішою за красу (зокрема мощення тротуарної плитки замість асфальтованих тротуарів), тому в умовах обмеженого бюджету пропонуємо ТЕРМІНОВО спрямувати кошти саме на упорядкування міжквартальних проїздів в ПЗР, зокрема за адресами:

вул. Смілянська 128/1 вул. Смілянська 126/1 вул. Смілянська 126/2 вул. Сумгаїтська 69 вул. Сумгаїтська 67 вул. Сумгаїтська 65 вул. Сумгаїтська 48″ – йшла мова у петиції.