Цього тижня для абітурієнтів Черкащини розпочнеться додаткова сесія ЗНО

Цього тижня, 24 липня, для абітурієнтів розпочнеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Стартує вона тестуванням з фізики.

Про це повідомляють на сайті Черкаської ОДА.

Додаткова сесія триватиме до 10 серпня. Участь у ній братимуть учасники основної сесії, які з об’єктивних причин не взяли участі у тестуванні, а також особи, які брали участь в антитерористичній операції, проживають на тимчасово окупованій території або перебувають в установах виконання покарань.

Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії розміщуватимуться у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників ЗНО не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення тестування з певного предмета.

Графік проведення додаткової сесії 2020 року

Фізика — 24 липня.Математика — 28 липня.Іспанська мова — 29 липня.Французька мова — 30 липня.Німецька мова — 31 липня.Англійська мова — 03 серпня.Українська мова і література — 04 серпня.Біологія — 05 серпня.Історія України — 06 серпня.Географія — 07 серпня.Хімія — 10 серпня.Результати додаткової сесії ЗНО будуть оголошені до 14 серпня.

Не пропустіть найважливішого - отримуєте push-сповіщення від команди cknews.pp.ua