Два будинки культури, п’ять клубів і сім бібліотек: проведено рейд закладами культури Межиріцької ОТГ

труктурні підрозділи виконавчого комітету Канівської міської ради розпочали співпрацю з представниками відповідних напрямів Межиріцької ОТГ. Про це в ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста, повідомила начальник міського відділу культури Оксана Труфанова. Напередодні посадовець відвідали з робочим візитом заклади культури, що розташовані на території Межиріцької ОТГ.

Нагадаємо,  відповідно до адміністративної реформи до складу Канівської ОТГ мають приєднатися Межиріцька територіальна громада (села Межиріч, Бабичі, Лука, Кононча, Гамарня, Хмільна, Михайлівка, Хутір-Хмільна) і Пекарі. На минулому тижні представники виконкому на чолі із міським головою Ігорем Ренькасом відвідали Межиріч, зустрілися з сільським головою Іваном Чупилкою. В ході першого «знайомства» присутні обговорили процедуру об’єднання та подальшої роботи.

На цьому тижні населені пункти громади відвідали представники відділу культури і управління економічного розвитку.

– До нашого майна додаються два будинки культури, п’ять клубів і сім бібліотек. Бібліотеки ще в більш-менш нормальному стані, а решта… Усі потребують суттєвих капіталовкладень. У приміщеннях немає опалення, більшість потребує ремонтів. Окрім того, завідувачі клубів працюють на 0,5 ставки, що не дає змоги працювати повноцінно. Та й спілкування з людьми показує, що їм уже нецікаво просто співати й танцювати. Вони хочуть комфорту, прагнуть сучасних технологій, того ж інтернету тощо,  – озвучила результати візиту О.Труфанова.