Воронов пояснив, чому не допускає аудиторську службу до ревізії свого департаменту

Планами проведення заходів державного фінансового контролю Державної аудиторської служби України передбачено державний фінансовий аудит міського бюджету міста Черкаси та ревізії фінансово-господарської діяльності семи департаментів Черкаської міської ради. Два департаменти Черкаської міської ради – Департамент освіти та гуманітарної політики, а також Департамент архітектури та містобудування – перешкоджають працівникам Держаудитслужби у проведенні ревізій. Про це повідомляє пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Незважаючи на те, що міський голова Анатолій Бондаренко неодноразово у своїх відеозверненнях та на виробничих нарадах, починаючи ще з 22 червня, запевняв про те, що «ми відкриті до фінансової перевірки», «нам немає чого приховувати», «ми законослухняні громадяни», «перевірка працює спокійно», «ми допускаємо до перевірки», зазначені департаменти, які, зокрема, серед підрозділів міської ради використали найбільші обсяги фінансових ресурсів міського бюджету, станом на сьогодні досі не надали можливості перевірити їх діяльність та використання коштів.

Директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов не допускає ревізорів до ревізії, а директор Департаменту архітектури та містобудування Артур Савін не надає необхідних документів.

Неодноразові звернення Держаудитслужби до Анатолія Бондаренка щодо сприяння у проведенні ревізій (позаяк департаменти йому підконтрольні підзвітні, а директори департаментів безпосередньо йому підпорядковані) залишаються без жодного реагування міського голови.

Зі свого боку, директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов прокоментував ситуацію, зазначивши, що до перевірки Держаудитслужбу неодноразово запрошували, проте після того, як будуть виправлені помилки в надісланих попередженнях:

Детальніше дивіться у відео: