За кілька днів розпочнеться додаткова сесія ЗНО

24 липня тестуванням із фізики розпочнеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Сесія триватиме до 10 серпня, під час проведення якої зареєстровані учасники тестування матимуть можливість скласти тести з певних навчальних предметів.

Читайте також: Четверо черкаських школярів отримали найвищий бал із ЗНО

Участь у додатковій сесії ЗНО братимуть учасники основної сесії, які з об’єктивних причин не взяли участі у тестуванні, а також особи, які брали участь в антитерористичній операції, проживають на тимчасово окупованій території або перебувають в установах виконання покарань.

Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії розміщуватимуться у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.

Результати додаткової сесії ЗНО будуть оголошені до 14 серпня.

Графік проведення додаткової сесії 2020 року

1.Фізика — 24 липня;

2.Математика — 28 липня;

3.Іспанська мова — 29 липня;

4.Французька мова — 30 липня;

5.Німецька мова — 31 липня;

6.Англійська мова — 03 серпня;

7.Українська мова і література — 04 серпня;

8.Біологія — 05 серпня;

9.Історія України — 06 серпня;

10.Географія — 07 серпня;

11.Хімія — 10 серпня.

Зазначимо, в області закрили основну сесію зі складання зовнішнього незалежного оцінювання. Державна підсумкова атестація та зовнішнє незалежне оцінювання проходили з 25 червня до 17 липня. Зареєструвалися на проходження оцінювання 11 тисяч 130 осіб.

Про це інформує пресслужба ОДА