Стартував продаж 3 секції в ЖК «Графський»

ЖК «Графський» — це наймасштабніший комплекс, розташований в тихому центрі міста Черкаси за адресою вул. Байди Вишневецького, 68. Планується будівництво 13 секцій з різною кількістю поверхів. На першому та в цокольному поверхах розташована нерухомість комерційного призначення. Нещодавно стартував продаж квартир у секції №3, що налічує 13 поверхів. 

1 секцію  вже здали в експлуатацію у 2019 році, 2 секцію готують здати в експлуатацію в 1 кварталі 2021 року, 3 секцію — в 4 кварталі 2021 року.

Планування 3-ї секції 

ЖК «Графський» по праву можна вважати архітектурною родзинкою міста, адже це перший житловий комплекс, збудований в англійському стилі. Особливістю є те, що кожна квартира оснащена французькими вікнами, з яких відкривається панорамний вид на самісінький центр міста. Зручне розташування та гарне транспортне сполучення – беззаперечно є перевагою «Графського».

Особливістю будинку є власна котельня, що дозволить регулювати температурний режим в квартирах та заощаджувати. Тепло в квартирах забезпечуватиме ще і максимальне утеплення мінеральною ватою, товщина якої у «Графському» на декілька сантиметрів більша, ніж у інших новобудовах.

На території ЖК будуть зведені дитячі та спортивні майданчики, а також підземний паркінг під внутрішнім двором, що позбавить територію від скупчення автомобілів, їхнього паркування посеред двору та зробить територію відкритою. Також на кварталі ЖК «Графський» планується зведення двоповерхового бізнес-центру з продуктовим гіпермаркетом та бутиками.

Телефонуйте за більш детальною інформацією:

067 787 88 55

093 787 88 55