Карантинне ЗНО по-черкаськи: підсумки і найвищі бали

Цього року основна сесія ЗНО відбулась в умовах карантину. Про це повідомив Суспільному голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар. З його слів, ЗНО цього року було обов’язковим лише для тих, хто планував вступати до вищого навчального закладу.

Як додав Роман Боднар, у фахівців охорони здоров’я області були побоювання щодо проведення тестування. Але всі сесії відбулись із дотриманням карантинних умов – засоби індивідуального захисту, антисептики та відповідна дистанція.

Кількість

Всього на тестування у Черкаській області зареєструвались 11 тисяч 130 абітурієнтів. Відбулось 8 сесій тестувань у 48 пунктах оцінювання. На місцях працювали 2200 педагогів області.

Впродовж двох тижнів роботи з інших областей перевіряли 300 освітян.

Явка

Найвища явка була на ЗНО з англійської мови – 90% тих, хто зареєструвався, прийшли на тест.

Математика – 81% Фізика – 79% Хімія – 79% Українська мова та література – 75,4% Географія – 75,4% Історія України – 69%

Хто не встиг з поважних причин скласти тест під час основної сесії, вони мають цей шанс під час додаткової сесії ЗНО.

200 балів

Як розповів директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов, наразі четверо абітурієнтів Черкащини мають 200 балів.

Учні Черкаського фізико-математичного ліцею Ярослав Дровольський отримав 200 балів із фізики, Артем Пилипенко – 200 балів із математики. Учениці школи №17 м.Черкаси Марія Терентьєва та Ольга Бараннік отримали 200 балів із математики.

Що відомо

Сесія ЗНО на Черкащині тривала із 30 червня до 17 липня. Якщо абітурієнт не погоджується із результатами тестування, можна подати апеляцію.