У Черкасах продовжують ремонтувати дорожнє покриття

Наразі триває заміна асфальтного покриття на вулиці Анатолія Лупиноса (колишня – Радянська). Її ремонтують на відрізку від В’ячеслава Чорновола до Різдвяної, покриття оновлюють на ділянці протяжністю понад п’ятсот метрів. Роботи за результатами відкритого конкурсу здійснює товариство «Колтех-транс».

Перебіг ремонтів у Черкасах на особистому контролі тримає міський голова Анатолій Бондаренко. За його словами, покриття на цій дорозі замінюють уперше за останні сорок років.

Станом на 21 липня на ділянці вулиці Анатолія Лупиноса уклали вирівнювальний шару основи з щебенево-піщаної суміші й триває робота з її асфальтування.

Як розповів начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Отрешко, цього року поточний ремонт виконали на понад десяти вулицях. Серед них – вулиця Академіка Корольова, Якубовського, Різдвяна, Кобзарська, Нижня Горова, Добровольського, Руставі, Свято-Макаріївська, Чайковського, Байди Вишневецького, Університетська та 30-річчя Перемоги (до житлового будинку 19).