Цієї суботи черкаські дітлахи рятували світ від екологічної катастрофи

Дитяче експериментально-розважальне містечко “Експедиція” цієї суботи зібрало понад двісті юних відвідувачів. Вони мали змогу пограти в дерев’яні ігри та розважитися піщаною анімацією, випробувати гігантські “хрестики-нулики” та дженгу, “здійнятися в небо” та “відправитися на місяць” завдяки яскравим фотозонам. І головне – врятувати світ від екологічної катастрофи в інтелектуальній квест-грі “Експедиція 1.0.”

Так, усе дійство відбувалося на місцевому пляжі “Живчик” у межах Черкаського SUP-Фест 2020, що зібрав довкола себе понад двісті учасників-спортсменів і паралельно створив спортивні та відпочинкові локації для всіх охочих черкасців та гостей міста. Усе – із дотриманням вимог і правил карантину, що нині діє в країні.

Нагадаємо, SUP-Фест відбувся 18 липня на пляжі «Живчик» у Черкасах. Долучилося до змагань майже двісті учасників з усієї України.

Дитяче експериментально-розважальне містечко “Експедиція” було найбільшою зоною та найвіддаленішою локацією, аби убезпечити дітей від масового скупчення людей, а також мати змогу контролювати соціальну дистанцію між ними під час гри. До неї допускали учасників за попередньою реєстрацією та, відповідно, на основі онлайн тесту екологічного спрямування. Усього до квесту долучили 32 дитини, хоча охочих відправитися на пошуки скарбів і пограти було в кілька десятків разів більше.

Про це інформує пресслужба ОДА