До закінчення прийому проектів громадського бюджету в Черкасах залишилося 8 днів

У Черкасах триває прийом проектів громадського бюджету. Закінчать приймати заяви – 30 липня.

Про це повідомляє заступник міського голови Ігор Волошин.

У 2021 році на реалізацію проектів громадського бюджету місто спрямує 25 млн грн. Бюджет міських ініціатив дозволяє  взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Так, реалізованими будуть ті проекти, які найбільше підтримають жителі Черкас.

Подати проект громадського бюджету можуть громадяни України віком від 14 років, які офіційно зареєстровані в Черкасах або можуть надати довідку про місце роботи, навчання, служби чи інші документи, що підтверджують проживання в місті.

Проекти поділяють на дві категорії, а саме:

бюджетні проекти – мають приналежність до установ, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету (школи, лікарні, бібліотеки, дошкільні навчальні заклади, тощо). Обсяг коштів у зазначеній категорії визначається в межах 50 відсотків від загальної суми, що виділено на реалізацію цієї Програми;громадські проекти – реалізація яких не має приналежності до установ, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету. Обсяг коштів у зазначеній категорії визначається в межах 50 відсотків від загальної суми, що виділено на реалізацію програми.Проекти окремо поділяються на:

великі проекти – визначаються серед проектів із обсягом коштів від 300,000 до 2000,000 грн, у межах 80 відсотків загальної суми визначеної Програмою на наступний рік;малі проекти – визначаються серед проектів із обсягом коштів від 50,000 тис. до 299,999 грн, у межах 20 відсотків загальної суми визначеної Програмою на наступний рік.У випадку нестачі коштів на реалізацію чергового проекту за кількістю балів у межах відповідної суми, переможцем визнається наступний проект відповідного обсягу за кількістю балів, реалізація якого не призведе до перевищення суми визначеної Програмою для проектів з відповідним обсягом коштів.

Якщо проекти набирають однакову кількість голосів, місце пропозицій у списку визначається за порядковим номером у реєстрі відповідних проектів, які допускаються до голосування. Не може бути визнано переможцем проект, який набрав менше 100 голосів.

У разі перемоги проекту, що реалізовується на території установи, закладу, яка фінансується за рахунок коштів міського бюджету, наступного року не приймаються проекти, що стосуються зазначеного закладу.

Бланк-заявку можна знайти ТУТ.

Детальніше про “Громадський бюджет м. Черкаси на 2019 – 2022 роки” читай ТУТ.