На Центральному ринку Черкас в липні через нітрати забракувати три партії баштанних

Кавуни та дині перевіряли на вміст нітратів на Центральному ринку Черкас. Про це “Суспільному” повідомила лікарка лабораторії Марина Назаренко. За її словами, проби беруть з кожної нової партії товару. Дослідження проводили в лабораторії Держпродспоживслужби.

Продавчиня Ганна Пилипенко, у якої журналісти брали баштанні для перевірки, розповіла, що це третя партія кавунів і динь, яку вони привозять цьогоріч із Херсону на черкаський базар. Закупівлі роблять в один і тих самих фермерів:

“Люди часто цікавляться документами, де зазначено кількість нітратів. Чи можна його споживати, чи ні”, – зазначила пані Ганна.

Товар із кожного нового завозу підприємці відносять на перевірку. Дослідження проводять у лабораторії Держпродспоживслужби.

“Спочатку баштанні розрізають на шматки та перетирають їх через сито. В отримане пюре додають хімічний реактив”, – описала процес лаборантка Марина Старосвіт.

Результати визначають за допомогою спеціального приладу “нітратоміра”:

За словами лікарки лабораторії Марини Назаренко 22 липня відібрали проби кавунів і динь із трьох нових партій. Перевищення вмісту нітратів не виявили.

Зі слів фахівчині із 1 липня перевищення зафіксували в трьох завозах динь:

“Якщо виявляємо, то ми пишемо перш за все акт на вибраковку цієї партії продукції. Тоді просимо вивезти продукцію за межі ринку”.

Назаренко наголошує, що допустимі норми вмісту нітратів у кавунах – це 60 мг на кг, у динях – 90 мг на кг. Якщо вживати продукцію з нітратами, це може призвести до алергічних реакцій. Звернутися до лабораторії, аби перевірити баштанні на вміст нітратів, можуть і покупці.