Відзначили колектив Черкаського РЕМ за ліквідацію наслідків негоди

За оперативну ліквідацію наслідків негоди, що пройшла нещодавно Черкаським районом, колектив РЕМ отримав подяки від очільників органів місцевої влади. Шквальні вітри та грозові дощі наробили клопоту в селах, чимало домогосподарств лишилися без електропостачання. В таких ситуаціях енергетики одні з перших приступають до роботи, адже без електрики не працює практично нічого. Аварійні бригади ПАТ «Черкасиобленерго» в такі моменти працюють у посиленому режимі, аби якомога швидше відновити живлення. Інформують у пресслужбі товариства.

Тож керівники районних органів управління та самоврядування вирішили подякувати РЕМівцям за їх непросту і таку потрібну працю. Голова райдержадміністрації Володимир Клименко та голова райради Олексій Собко вручили подяки колективам Черкаського району електричних мереж (директор – Юрій Батурін), Худяківської енергодільниці (керівник – Сергій Грам) та Черкаської енергодільниці (керівник – Євгеній Чередніченко) і висловили сподівання на таку ж ефективну співпрацю і в подальшому. – Робота енергетиків непомітна, але лише до того часу, поки у всіх є світло і не стається щось надзвичайне. Насправді ж, це саме ті люди, які першими приходять на допомогу і повертають комфорт у наші домівки. Сьогодні хочемо подякувати вам за високий професіоналізм, старанність та сумлінне виконання своїх обов’язків, – зазначив голова РДА Володимир Клименко.

Енергетики, у свою чергу наголосили – раді бачити, що їхню роботу цінують. – Приємно, що про нас згадують не лише в день енергетика і розуміють, наскільки наша праця важка і важлива. Забезпечувати якісне електропостачання в домівки жителів району – наше головне завдання. І ми виконуємо його в будь-яку пору року і за будь-яких погодних умов, – зауважив директор Черкаського РЕМ Юрій Батурін.

У ході дружнього візиту гості ознайомилися з роботою структурного підрозділу та оглянули нещодавно капітально відремонтовані будівлі РЕМ, у яких забезпечено комфортні умови як для відвідувачів, так і для персоналу.

– Приємно бачити такий рівень сервісу. Впевнений, що таке можливо тільки тоді, коли є взаєморозуміння між колективом та керівництвом. Відразу помітно, що керівництво Товариства піклується про облаштування структурних підрозділів і дбає про комфорт та безпеку працівників, – додав Володимир Клименко.