На черкаському Центральному ринку кавуни та дині перевіряли на нітрати

Кавуни та дині перевіряли на вміст нітратів на Центральному ринку Черкас. Про це повідомила лікарка лабораторії Марина Назаренко. За її словами, проби беруть із кожної нової партії товару. Дослідження проводили в лабораторії Держпродспоживслужби, пише «Суспільне«.

Продавчиня Ганна Пилипенко, у якої брали баштанні для перевірки розповіла, що це третя партія кавунів і динь, яку вони привозять цьогоріч із Херсону на черкаський базар.

Зі слів продавчині, закупівлі роблять в один і тих самих фермерів:

Товар із кожного нового завозу підприємці відносять на перевірку. Дослідження проводять у лабораторії Держпродспоживслужби.

Результати визначають за допомогою спеціального приладу “нітратоміра”:

За словами лікарки лабораторії Марини Назаренко 22 липня відібрали проби кавунів і динь із трьох нових партій. Перевищення вмісту нітратів не виявили.

Зі слів фахівчині із 1 липня перевищення зафіксували в трьох завозах динь:

Зі слів лікарки лабораторії Марини Назаренко, допустимі норми вмісту нітратів у кавунах – це 60 мг на кг, у динях – 90 мг на кг. Якщо вживати продукцію із нітратами, це може призвести до алергічних реакцій.

Зі слів лікарки Марини Назаренко, звернутися до лабораторії, аби перевірити баштанні на вміст нітратів, можуть і покупці.