Антон Яценко вирішив екологічну проблему у місті Христинівка майже на 80%

У місті Христинівка зроблено реконструкцію очисних споруд та каналізаційної насосної станції, яку ніхто не ремонтував 44 роки. Завдяки цьому в Христинівці вирішено екологічну проблему майже на 80%.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook прозвітував народний депутат УкраїниАнтон Яценко, якому вдалось добитись виділення фінансування на реалізацію зазначеного екологічного проєкту.

А саме, в рамках проєкту було проведено такі роботи: ??побудовано будівлю механічної очистки з побутовими приміщеннями ??влаштовано нову артезіанську свердловину з підземним водопроводом до будівлі механічної очистки. ??реконструйовано блок ємкостей біологічної очистки стічних вод, електропідстанцію, каналізаційну насосну станцію; ??влаштовано внутрішньомайданчикові мережі очисних споруд та трубопроводи; ??проведено роботи із благоустрою.

Тепер ефективніше почала працювати система повної очистки стічних вод. У річку Удич не стікають нечистоти. А христинівчани захищені від впливу шкідливих речовин та фактично не відчувають проблем із водовідведенням.

Антон Яценко запевнив, що буде й надалі працювати в інтересах людей.

Нагадаємо, раніше в Умані було запущено оновлену повітродувну станцію каналізаційно-очисних споруд. Добився виділення фінансування на реалізацію технічного переоснащення станції народний депутат України Антон Яценко.