“Це буде команда Бондаренка, яка має спільні погляди на розвиток міста”, – мер Черкас хоче завести до міськради відомих господарників

Мер Черкас Анатолій Бондаренко в ефірі “Вечірнього прайму” на телеканалі “Вікка” заінтригував городян заявою, що до міської ради на цьогорічних виборах поведе команду відомих черксців та господарників.

“У цю непросту каденцію, коли вбивали депутатів міської ради, коли замовляли заступників, коли шантажували місто, – нам вдалося зробити дуже багато. Я не перерахую зараз всі нові тролейбуси, всю нову комунальну техніку для “Челуашу”, для “Черкаситеплокомуненерго”, яку ми закупили, всі дороги, які ми відремонтували. Ми починали з того, що на бульварі Шевченка застрягали в ямах тролейбуси, тож ситуацію потрібно було терміново виправляти. Ми займались трубами, каналізацією, асфальтом. Але можу сказати, що за ці роки по комфортності життя Черкаси піднялися із 14 місця серед міст України на 7. Зараз мрію про найкращу в Україні набережну, ми якраз плідно працюємо над візуалізацією цього проекту. Нам потрібно думати про власні родзинки, про парки, про сквери. Ми повинні зробити місто красивим, а не просто комфортним. Ми лише освітлили 186 пішоходних переходів, і це не лише безпека, але і краса. Однак мушу відзначити, що було надзвичайно складно скласти в міськраді ту “шахматку” із депутатів, які б підтримували рішення задля громади, а не задля якихось конкретних вузьких інтересів. Багато обранців ставлять власні інтереси вище від інтересів громади. Саме тому на виборах я буду вести власну команду. Це будуть господарники, люди, які досягли чогось в житті. Всі вони – черкасці, тут живуть, дбають про місто, є серед них працівники комунальних підприємств, освітяни, діячі культури”, – сказав Бондаренко, пообіцявши скоро назвати всі прізвища.

Він наголосив, що міський голова – це людина, яка представляє всю громаду. Тому він довго обдумував, а згодом і прийняв рішення про складання повноважень голови обласної організації ВО “Батьківщина”, оскільки людина на подібній посаді не повинна бути обмежена політичними інтересами однієї навіть найдемократичнішої партії, а має думати про все місто, не залежно від того, за які політичні сили голосують городяни.

“Це буде команда Бондаренка. Тобто люди, які поділяють мої погляди на те, якими мають бути Черкаси, та як нам ці задуми реалізовувати. Буду просити черкасців підтримати той курс на розвиток, який ми всі разом взяли на початку моєї каденції. Як буде називатись ця команда, за великим рахунком, не має великого значення. Якби мені таку монобільшість у міській раді, як у парламенті має Президент Зеленський, то ми б за два роки вивели Черкаси у трійку найкращих міст України. Впевнений, що черкасці оцінять нашу роботу, і наша команда переможе на виборах вже у першому турі”, – підкреслив міський голова.