Повернення додому: Золотоніщина радо зустріла вояків-зенітників

Днями Золотоніщина зустрічала військовослужбовців зенітно-ракетного полку після восьми місяців виконання завдань в зоні операції Об’єднаних сил. Це була третя ротація військової частини за шість років російсько-української війни.

За досягнуті успіхи в бойовій підготовці, виконання службових та бойових завдань в зоні конфлікту на території Донецької та Луганської областей десятки вояків-зенітників нагороджені почесними нагрудними знаками, подяками та відзнаками від Міністра оборони України та Головнокомандувача ЗС України.

Привітати з поверненням додому та подарувати цінний подарунок до військовослужбовців  завітали голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча та заступник голови РДА Володимир Денисенко.

Валерій Саранча, зокрема, наголосив: «Ми горді, що на Золотоніщині є героїчна військова частина. Жителі району вдячні вам за звитяжну бойову роботу, яку ви зробили на сході, завдяки якій, ми можемо тут спокійно жити і працювати. Ми завжди готові підставити плече та допомогти у вашій нелегкій роботі».

Нині військовослужбовці мають змогу приділити час своїм рідним, які зачекалися їх вдома.