В Умані раптово вирішили заборонити Фестиваль сиру та вина

В Умані під загрозою опинився Фестиваль сиру та вина. Захід мав розпочатися сьогодні на Центральному стадіоні міста та тривати протягом трьох днів.

Проте вчора організатори отримали від місцевої влади листа із забороною проведення заходу.

Про це в коментарі “cknews.pp.ua” повідомила координаторка роботи зі ЗМІ фестивалю Вікторія Михайлюк-Врачинська.

– Два тижні тому ми отримали офіційне походження на проведення фестивалю-ярмарку від міської ради. Виконали всі санітарні вимоги, підписали договір про оренду території, запросили гостей, партнерів. 23 липня ввечері на території стадіону, де відбувається захід, уже встановили торгівельні палатки, сцену, техніку, освітлення, фотозони. Загалом задіяли десятки людей! І тут пізно вечорі ми отримуємо “лист щастя” від міської ради, – обурюється Вікторія.

За її словами, в ці хвилини організатори прийшли в мерію, де вимагають таки дозволити провести їм захід.

– Але зараз виходить так, що поліція спихує на виконавчий комітет, а виконком – на поліцію. У поліції нібито повідомили мерію, що щодня на фестивалі планується близько 5000 учасників. Але ми подавали прогнозовану кількість іншу – 5000 осіб за весь період фестивалю, що дозволяє дотримуватись усіх санітарних правил, – говорить прессекретарка фестивалю.

Вона також додає, що для заборони фестивалю комісія з техногенних катастроф учора ухвалила відповідне рішення. Нині ж організатори фестивалю очікують на нове рішення – згідно з яким їм таки  дозволять провести фестиваль.

– До нас уже поприїжджали люди з різних регіонів. Наприклад, зі Львова їхали люди 9 годин. 370 людей купили квитки – що їм тепер робити з ними? – обурюється представниця організаторів.