100 кілометрів: рибоохоронний патруль Черкас знищив знаряддя лову порушників 

Черкаський рибоохоронний патруль утилізував конфісковані в порушників заборонені знаряддя лову. Серед них дві тисячі сіток загальною довжиною 100 км, ятері й навіть гумовий човен. Усе – безгосподарське та браконьєрське майно. Рішення про його утилізацію ухвалив суд. 

– Перед тим, як заборонені знаряддя лову будуть знищуватися, потрібно з них вирізати всі металеві предмети. Тому що більшість із них виготовлені зі свинцю, який дуже шкідливий, – зауважує заступник начальника відділу охорони водних біоресурсів Андрій Тичков.

Сітки збирали від початку року, найбільше накопичилося – під час нересту. За рішенням суду, все мають спалити. Утилізуватимуть на Черкаській ТЕЦ, оскільки лише вона має дозвіл на викиди.

Допомагати патрульним прийшли звичайні рибалки. Свою небайдужість до покарання браконьєрів пояснюють прихильністю до ефективної роботи рибоохорони.

– Це підтверджує й кількість риби в Дніпрі, яка щороку зростає, – каже рибалка Володимир Браім.

У рибоохороні звітують: щомісяця на водоймах області фіксують від 300 до 500 порушень. Майже 10% авторів таких промахів стають фігурантами кримінальних справ.

Не пропустіть найважливішого - отримуєте push-сповіщення від команди cknews.pp.ua