Флагман виробництва молочної продукції в області: чим ПрАТ «Юрія» завойовує ринок

На фото Віталій Пустовіт

Черкаський молокозавод засновано ще у 1962 році, за час свого існування він неодноразово проходив модернізацію. Після останньої реконструкції проєктна потужність заводу з 250 тонн переробки молочної сировини на добу була збільшена до 350 тонн.

ПрАТ «Юрія», яке стало правонастпуником молокозаводу, є найбільшим виробником молочної продукції в Черкасах та Черкаській області, а також в цілому по Україні. Щоденно на заводі виготовляється більше 100 тонн готової продукції та, відповідно, налічується близько ста позицій продукції – молоко, кефіри та сирки, які випускаються під відомою торговельною маркою «Волошкове поле».

Як виготовляється продукція, якою смакують всі українці, та якими новинками готовий радувати споживачів найбільший молоковиробник Черкащини дізнавалося видання «ВиЧЕрпно».

Основна вимога — якість

740 працівників, які забезпечують роботу підприємства, працюють у три зміни. Адже щодня завод приймає близько 250 тонн молока. Підприємство робить невеличку зупинку лише у новорічну ніч, і то тільки з 10 години вечора до 10 години ранку.

Кожного року на підприємстві проводять модернізацію.

ПрАТ «Юрія» є виробником № 1 глазурованих сирків, які є флагманом молокозаводу. Після модернізації лінії для фасування глазурованих сирків, обсяги виробництва значно збільшилися. Їх реалізують в багато іноземних країн, серед яких США, Канада, Німеччина, Польща й Ізраїль.

Перед тим, як молочна продукція ТМ «Волошкове поле» потрапляє на полиці магазинів, вона проходить ретельну перевірку: відбираються зразки, які зберігаються до завершення терміну реалізації продукції, дегустація відбувається спеціальною комісією як на початкових, так і на кінцевих термінах зберігання готової продукції. Після того, як проведенні всі дослідження, продукція отримує якісне посвідчення, що дозволяє реалізовувати молочну продукцію.

Стерильності та чистоті обладнання приділяють не менше уваги. Перед використанням воно проходить процедуру миття, ополіскування, після чого лабораторія бере проби. Якщо вони відповідають усім нормам, то роботу на ньому дозволяють, якщо ні – процедура повторюється знову.

Поєднання традицій та сучасних технологій

Виробництво на заводі закритого циклу. Починається з прийому молока, відбору сировини, яка проходить усі лабораторні дослідження, потім відбувається тестування молока, після чого воно передається до апаратного цеху, де відбувається розлив чи фасування продукції.

Візитівкою молокозаводу є термостатна продукція. Сировина для кисломолочних продуктів використовується тільки найвищої якості, а завдяки традиційному способу виробництва в поєднанні із сучасними технологіями, зберігається уся користь кисломолочних бактерій.

Відповідь на запит споживачів

У 2018 році на молокозаводі була побудований цех ультрапастеризованого молока, на базі якого у 2020 році була запущена лінія виробництва безлактозного молока.

Як вирує життя на молокозаводі дивіться у нашому відео: