Черкащан повідомляють про кастинг на головні ролі у фільмі «Я і Фелікс» Ірини Цілик

На головні ролі в стрічці Ірини Цілик «Я і Фелікс» шукають хлопця та дівчину 14-16 років. Акторський досвід не обов’язковий.

«Я і Фелікс» — повнометражний ігровий дебют режисерки Ірини Цілик. Це екранізація неопублікованого роману черкащанина Артема Чеха «Хто ти такий?». Навесні 2021 року він вийде у видавництві Meridian Czernowitz. Книга й фільм розповідають про дорослішання хлопця Тимофія у 90-х, його сім’ю, друзів, перше кохання та взаємини з колишнім контррозвідником Феліксом, який став частиною його сім’ї.

У тизері фільму Фелікса зіграв поет та прозаїк Юрій Іздрик, який, найімовірніше, виконає цю роль у самому фільмі. Команда «Я і Фелікс» шукає також інших акторів на вакантні ролі.

Дівчина та хлопець, які подаватимуть заявки на участь у кастингу, мають бути харизматичними особистостями та вільно володіти українською (вона має бути не просто інструментом, а рідною мовою, якою легко імпровізувати, жартувати і навіть сваритися). Хлопцю бажано вміти грати на фортепіано.

Фільм продюсують Володимир Яценко («Атлантида», «Додому», «Дике поле») та Анна Соболевська («Додому»). Виробництво «Я і Фелікс» здійснюватиме кінопродакшн ForeFilms. Зйомки заплановано на осінь 2020 року.

Для участі в кастингу потрібно заповнити форму: bit.ly/2WHtsPk. Анкети приймаються до кінця липня.

Тизер фільму:

Більше інформації на Фейсбук-сторінці фільму.

Довідка:

«Я і Фелікс» — фільм-переможець 13-го конкурсу кінопроєктів Державного агентства України з питань кіно. Стрічка знаходиться на етапі підготовки до зйомок. Прем’єра запланована на листопад 2021 року.

Ірина Цілик — українська кінорежисерка, письменниця, авторка поетичних і прозових творів. Членкиня Українського ПЕН. Стала лауреаткою американського кінофестивалю Sundance за найкращу режисерську роботу в категорії світового документального кіно, отримала нагороду за стрічку «Земля блакитна, ніби апельсин».

ForeFilms — кінопродакшн авторського повнометражного та короткометражного кіно, заснований у 2020 році продюсерами Володимиром Яценко й Анною Соболевською. Зараз на різних стадіях виробництва у ForeFilms фільми Валентина Васяновича, Нарімана Алієва, Антоніо Лукіча, Ірини Цілик, Павла Острікова та Катерини Лесик.