У Черкасах готуються до опалювального сезону

Котельні, центральні теплові пункти та мережі продовжують готувати до експлуатації в зимовий період. Про це повідомляє пресслужба міськради.

За словами міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, нині в Черкасах тепловики завершили І і ІІ етапи гідравлічних випробувань. До них вдаються, аби виявити та ліквідувати максимально можливу кількість найбільш зношених ділянок мереж та запобігти появі пошкоджень уже під час опалювального сезону.

У результаті на мережах Черкаської ТЕЦ виникли 59 пошкоджень, 50 із них наразі – ліквідовані.

Натомість на мережах «Черкаситеплокомуненерго» виявили 102 пориви. На сьогодні ремонтні бригади усунули 41 із них, над рештою продовжують працювати.

До опалювального сезону модернізують, поза тим, котельні та теплові пункти.

Комунальне підприємство «Черкаситеплокомуненерго» має 34 котельні, 12 із них уже готові до зимового періоду, із 81 центрального теплового пункту підготували 56.

Поза тим, за інформацією департаменту житлово-комунального комплексу, до початку нового опалювального періоду управляюча компанія запланувала оглянути та підготувати 729 житлових будинки. Нині фактично готові 372 будинки (51%).

Ними виконано поточний ремонт 117 із 220 покрівель (53%), 76 із 140 внутрішньобудинкових систем постачання теплової енергії та гарячої води (54%), 39 із 70 систем холодного водопостачання (56%), у 229 будинках провели промивання внутрішньобудинкових систем постачання теплової енергії.