Не кидаться їжею в тварин: черкасцям нагадують правила перебування у зоопарку

Для збереження тварин і Вашої безпеки просимо Вас дотримуватися наступних правил:

– не годуйте тварин, оскільки це шкодить їх здоров’ю (у них є режим годівлі і спеціально розроблені раціони і годувати їх можуть тільки працівники зоопарку); – не дратуйте і не лякайте тварин (їм необхідний спокій та відпочинок); – не заходьте за бар’єри та загорожі, не ставте на них і не саджайте дітей – це небезпечно; – не притуляйтесь до сіток і решіток приміщень з тваринами, не протягуйте через решітки і сітки до тварин руки, не торкайтесь тварин сторонніми предметами; – дотримуйтеся тиші, не користуйтеся технічними пристроями, що створюють шум (мобільні телефони, музичні пристрої); – фотографуйте тварин без використання фотоспалахів; – не кидайте у вольєри та приміщення з тваринами ніяких предметів з метою їх примусити переміститися в інше місце; – не топчіться і не відпочивайте на клумбах, не ламайте гілок зелених насаджень та не рвіть траву з метою годівлі тварин, бережливо ставтесь насаджень; – не чіпайте і не турбуйте доступних для контакту тварин, це може призвести до нещасних випадків; – не дозволяйте дітям кидати в приміщення та вольєри до тварин іграшок та ласощів – це шкодить здоров’ю тварин !!! – не відпускайте від себе дітей, особливо малолітніх, не дозволяйте їм самостійно оглядати тварин розміщених в експозиції зоологічного парку – це може привести до нещасного випадку; – дотримуйтесь чистоти, користуйтеся урнами та спеціальними сміттєзбірниками, не кидайте тваринам у вольєри та приміщення обгорток від цукерок та морозива; – не чіпайте розміщений на території зоологічного парку інвентар; – відносно усіх питань, звертайтеся безпосередньо до працівників та адміністрації зоопарку; – категорично забороняється на територію зоологічного парку приходити з собакою. Домашні улюбленці можуть створити стресову і небезпечну ситуацію для тварин зоопарку. Акцентуємо Вашу увагу на тому, що раніше вхід на територію зоопарку з маленькими собачками був дозволений за умови, що власник улюбленця буде тримати його під час прогулянки на руках. Але в більшості випадків відвідувачі ігнорують дані правила. – забороняється на території зоопарку розпивати алкогольні напої; – забороняється вхід до зоопарку з цукровою ватою.

Вартість квитків: Для дорослих – 60 грн. Для дітей і пільгових категорій – 40 грн.

Пільгові категорії (40 грн.; за наявності посвідчення): Пенсіонери за віком; Пенсіонери-інваліди (ІІ гр); Діти від 3 до 16 років; Студенти денної форми навчання за посвідченням.

Безкоштовний вхід (за наявності посвідчення): Діти до 3 років; Люди з інвалідністю (І гр); Учасники АТО; Сім’ї загиблих в АТО; Діти-інваліди; Діти-сироти по єдиному квитку.