Взяв металеву трубу та вдарив по голові: у селі під Черкасами побили стареньку

Сільські Обрії».

Жителі вулиці Лесі Українки у Руській Поляні і досі не можуть оговтатися від шоку – учора їхній односелець металевою трубою розбив голову 80-річній сусідці. Живуть усі поруч, трагедія сталася посеред дня на очах у свідків.

–  Це одна родина на нашій вулиці, яка не може знайти порозуміння ні з ким, які сваряться з усіма сусідами, – розповідає пані Ольга, яка живе якраз навпроти нападника. – То нечистоти під сусідські двори виливають, то в словесні перепалки вступають, з лайкою та прокльонами.

Вчорашні ж події відбулися на очах у її сина – швидко та неочікувано. Після чергового з’ясування стосунків сусід вийшов з двору з металевою трубою та вдарив 80-річну жінку, яка поралася біля свого обійстя, по голові. На крик вискочили інші сусіди та діти потерпілої. Нападника відтягнули, викликали поліцію, а потерпілу госпіталізували в лікарню. У неї діагностували струс мозку. Наразі вона знаходиться на лікуванні в КНП «Третя черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги».

Триває досудове розслідування. Справою займаються слідчі Черкаського відділення Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Працівники поліції записали покази свідків. Проте жителі вул. Лесі Українки побоюються, що через різні законодавчі «дірки» нападника не притягнуть до відповідальності і він безкарно продовжуватиме тероризувати сусідів.

Разом з тим, як зауважують працівники поліції, попри багаторічні сусідські конфлікти, жодної заяви від жителів вулиці Лесі Українки на свого сусіда до них не надходило.